کاهش میانگین وزن ماموران پلیس + عنایت بخشی: با «ستایش ۳» برمی‌گردم – بنیاد علمی فرزام

خبرگزاری ایسنا: معاون تربیت و آموزش ناجا از کاهش میانگین وزنی ماموران و پرسنل ناجا خبر داد.

سردار امیرحسین یاوری درباره نظارت بر سلامت جسمانی و تناسب اندام ماموران و پرسنل ناجا اظهارکرد: نظارت ما بر وزن و شرایط جسمی مامورانمان یک موضوع دائمی است و اینطور نیست که یکبار کاری انجام شده و ما دیگر آن را رها کنیم، بلکه افراد به طور دائمی تحت نظر هستند
خبرگزاری ایسنا: معاون تربیت و آموزش ناجا از کاهش میانگین وزنی ماموران و پرسنل ناجا خبر داد.

یاوری درباره اینکه آیا با اقدامات انجام شده، میانگین وزنی ماموران و پرسنل ناجا کاهش یافته یا خیر؟ نیز به ایسنا گفت: میانگین وزنی نیروهای ناجا اعم از ماموران و پرسنل و … نسبت به سالهای قبل کاهش یافته است.

سردار امیرحسین یاوری درباره نظارت بر سلامت جسمانی و تناسب اندام ماموران و پرسنل ناجا اظهارکرد: نظارت ما بر وزن و شرایط جسمی مامورانمان یک موضوع دائمی است و اینطور نیست که یکبار کاری انجام شده و ما دیگر آن را رها کنیم، بلکه افراد به طور دائمی تحت نظر هستند.

وی با بیان اینکه افراد همواره در معرض افزایش یا کاهش وزن قرار دارند، گفت: ممکن است به دلیل استرس ناشی از کار، فشار کار و… برخی از افراد وزنشان افزایش یا کاهش یابد که ما بر این موارد نظارت داریم.

معاون تربیت و آموزش ناجا همچنین از اعمال سختگیریهای بیشتر در این زمینه خبر داد و گفت: ما اخیرا سختگیری هایمان نیز در این مورد بیشتر شده و اتفاقا در مواردی مانند ارتقاء درجه و … نیز وزن عامل موثری است و تمام مولفهها باید رعایت شود.

——————-

خبرگزاری میزان: عنایت بخشی بازیگر سینما، تئاتر و تلویزیون درخصوص آخرین وضعیت جسمانی خود گفت: خدا را شکر نسبت به گذشته حالم بسیار بهتر است
عنایت بخشی: با «ستایش 3» به تلویزیون بر می‌گردم

وی در همین راستا ادامه داد: مشکل اصلی من واریس رگ های پا به خاطر سر پا ایستادن‌های طولانی در زمان دوران بازیگری‌ام است. این مشکل همچنان با من همراه است اما با درمان و مصرف دارو سعی می کنم آن را بهبود ببخشم.

خبرگزاری میزان: عنایت بخشی بازیگر سینما، تئاتر و تلویزیون درخصوص آخرین وضعیت جسمانی خود گفت: خدا را شکر نسبت به گذشته حالم بسیار بهتر است. پیشتر مشکلاتی بود اما خوشبختانه همچنان با ادامه روند درمان وضعیت بسیار بهتری دارم.

بازیگر سریال “محکومین” درباره فعالیت های خود در عرصه بازیگری تاکید کرد: در حال حاضر دو پیشنهاد جدی برای بازیگری در سینما و تلویزیون دارم که به امید خدا با آنها به عرصه بازیگری باز خواهم گشت.

بخشی با اشاره به قبول حضور در هر دو پروژه پیشنهادی خاطرنشان کرد: از نظر من هر دو اثر کیفیت خوبی خواهند داشت و کارگردانان خوبی هم دارند. هنوز فیلمنامه زندانی ها را نخوانده ام اما به محض تماس از سوی ده نمکی برای بازی در اثر حاضر خواهم بود.

بازیگر سریال “ولایت عشق” درباره دو پیشنهادی که برای بازی داشته اضافه کرد: طی ماه گذشته برای بازی در فیلم سینمایی “زندانی‌ها” به کارگردانی “مسعود ده نمکی” و سریال “ستایش 3” به کارگردانی “سعید سلطانی” به من پیشنهاد شده است.


Leave a Reply

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *