چلسی دیگر در فکر سرمربی سابق بارسلونا نیست + حمله موشکی انصارالله به مخازن آرامکوی عربستان – بنیاد علمی فرزام

ورزش سه: اخبار حاکی از آن است که به احتمال فراوان کونته در پایان فصل از چلسی جدا شده و گزینه دیگری هدایت این تیم را بر عهده خواهد گرفت

اگرچه وقتی در اواسط فصل صحبت از اخراج کونته شد، اخبار زیادی در خصوص انتصاب لوییس انریکه به جای او وجود داشت، اما تعلل سرمربی سابق بارسلونا در تصمیم گیری و دادن پاسخ نهایی به چلسی باعث شده تا آنها به فکر گزینه دیگری باشند.

البته به جز چلسی، پاری سن ژرمن نیز به دنبال آلگری است اما لندن گزینه محتمل تری برای سرمربی موفق یوونتوس به شمار می آید.

ورزش سه: اخبار حاکی از آن است که به احتمال فراوان کونته در پایان فصل از چلسی جدا شده و گزینه دیگری هدایت این تیم را بر عهده خواهد گرفت.

چلسی دیگر در فکر سرمربی سابق بارسلونا نیست

به نظر می رسد در حال حاضر ماکسی آلگری، سرمربی ایتالیایی یوونتوس تبدیل به اولین گزینه آبی های لندن شده است. آلگری چند روز قبل مدعی شد در پایان فصل از یوونتوس جدا خواهد شد و به همین دلیل چلسی در تلاش است که وی را به خدمت بگیرد.

——————-

ایسنا: یک منبع خبری وابسته به انصارالله یمن اعلام کرد که این جنبش موشکی را به سمت مخازن متعلق به شرکت نفتی آرامکوی عربستان شلیک کرده است
ایسنا: یک منبع خبری وابسته به انصارالله یمن اعلام کرد که این جنبش موشکی را به سمت مخازن متعلق به شرکت نفتی آرامکوی عربستان شلیک کرده است.

از سوی دیگر، شبکه تلویزیونی الاخباریه که متعلق به سعودی‌هاست، دقایقی قبل از انتشار این خبر مدعی شد، نیروهای هوایی عربستان یک موشک را بر فراز آسمان استان جیزان ساقط کرده‌اند.

تاکنون شرکت آرامکو درباره این اخبار واکنشی نشان نداده است.

به نقل از خبرگزاری رویترز، خبرگزاری سبأ گزارش داد که این موشک مخازن شرکت نفتی آرامکو را در استان جیزان واقع در جنوب‌غرب عربستان هدف قرار داده است.


Leave a Reply

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *