واکنش معاون اصلاحات به حرف‌های مهمان دورهمی – بنیاد علمی فرزام

ایلنا: صحبت های ایمان مرآتی، خبرنگار واحد مرکزی خبر در برنامه شب گذشته دورهمی در مورد مصاحبه با زندانیان حوادث سال 88 واکنش محمد علی ابطحی، معاون دولت اصلاحات را در پی داشت
او در پاسخ به این پرسش که آیا تا به‌حال از برخی کارهای خود پشیمان شده است یا خیر، گفت: «بحث فضای مجازی در زندگی مردم خیلی تاثیر‌گذار است. از پشیمانی اگر بخواهم مثال بزنم، این است که در زندگی‌ام یک‌بار افسرده شدم، آن هم وقتی بود که یک عکسی از من در مورد کاغذی که صدابردار گروهم مقابل یک خانم گرفته بود، منتشر شد. یک روز برای گزارش عید مبعث برای تهیه گزارش گفت‌وگو های مردمی به دربند رفتیم. در برگشت دختر و پسری اصرار کردند که با آنها هم‌ صحبت کنیم اما درباره مبعث نمی‌دانستند. دختر خانم از ما خواست روی کاغذ بنویسیم که از روی آن بخواند. من یک بیت شعر نوشتم و وقتی داشت می‌‌خواند آن پسری که همراهش بود با گوشی موبایل عکس گرفت و این عکس دست به دست چرخید.»

امروز محمدعلی ابطحی، معاون دولت اصلاحات در واکنش به اظهارات ایمان مرآتی در کانال تلگرامی خود نوشت:

امروز کلی پیام داشتم که در برنامه دیشب دورهمی اقای خبرنگاری که آمده بود توی زندان با ما مصاحبه کرده بود گفته ما از توی زندان از ایشان یا صدا وسیما درخواست کرده بودیم قدم رنجه کنند و با ما مصاحبه کنند.

ایلنا: صحبت های ایمان مرآتی، خبرنگار واحد مرکزی خبر در برنامه شب گذشته دورهمی در مورد مصاحبه با زندانیان حوادث سال 88 واکنش محمد علی ابطحی، معاون دولت اصلاحات را در پی داشت.

همین قدر بسه که یک جا ثبت شود آن حرفها دروغ بوده است.

 مرآتی در بخشی از صحبت هایش با مهران مدیری اظهار کرد: «ما خبرنگارها، سربازهای خط مقدم این نظام هستیم. این‌ کار کتک خوردن دارد. در سال ۸۸ من یک گفت‌وگو با دو متهم سرشناس فتنه ۸۸ داشتم. به من اعلام کردند که این دو زندانی خودشان می‌خواهند با بخش خبری صدا و سیما گفت‌وگو کنند. ما در زندان حاضر شدیم و گفت‌وگو را گرفتیم و بعد از آن مردم من را به چشم دیگر می‌دیدند. بعد از آن گفت‌وگو، آدرس خانه خودم، پدر و مادرم، پمپ بنزینی که در آن بنزین می‌زدم را معرفی کردند و بارها من و خانواده‌ام را تهدید به مرگ کردند.»

البته از بس دروغ شنیدیم شاخ درنیاوردم ولی کل حرفهایی که در مورد آن مصاحبه در زندان گفت، دروغ بود.

این خبرنگار در عین حال تاکید کرد: «من در زندگیم خیلی اذیت شدم، سال ۸۸ کتک خوردم، از مردم فحش شنیدم و از همه آنها هم گذشتم. می‌گویم حتی از آن دختر و پسری هم که من را اذیت کردند، گذشتم.»


Leave a Reply

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *