نقلِ قول کریمی درباره علاقه کی‌روش به هدایتی + کین: کاپیتانی انگلیس یک افتخار بزرگ است – بنیاد علمی فرزام

خبرگزاری فارس: علی کریمی در مورد اظهارات اخیر کی روش اظهار داشت: خیلی وقت است که صحبت‌های کی روش برای من اهمیتی نداشته چون حرف‌هایش را قبول ندارم من قبل از جام ملت‌های آسیا سال 2015 از تیم ملی کناره‌گیری کردم و طبیعتا از جلسه شبانه ساعت یک و نیم بامداد اطلاعی ندارم و بهترین شخصی که می‌تواند پاسخ دهد خود حاج حسین هدایتی است

خبرگزاری فارس: علی کریمی در مورد اظهارات اخیر کی روش اظهار داشت: خیلی وقت است که صحبت‌های کی روش برای من اهمیتی نداشته چون حرف‌هایش را قبول ندارم من قبل از جام ملت‌های آسیا سال 2015 از تیم ملی کناره‌گیری کردم و طبیعتا از جلسه شبانه ساعت یک و نیم بامداد اطلاعی ندارم و بهترین شخصی که می‌تواند پاسخ دهد خود حاج حسین هدایتی است.اما درباره برخی صحبت‌های سرمربی تیم ملی درباره آقای هدایتی که کمک‌های مالی زیادی به تیم ملی داشته و خودم شاهدش بودم، باید یک موضوع را متذکر شوم البته برای من شنیدن این حرف‌ها اصلا عجیب نیست چون مدت‌هاست که سرمربی تیم ملی را شناخته‌ام.

کریمی در پایان اظهار داشت: من قبل از این هم در مصاحبه‌هایم در مورد کمک مالی حاج حسین هدایتی به تیم ملی در اردوی آفریقای جنوبی صحبت کرده بودم که ایشان روی مرا زمین نینداختند و مبلغ قابل توجهی را به تیم ملی دادند. البته تا آن جا که می‌دانم کمک ‌های دیگری هم به تیم ملی داشته‌اند که اگر خودشان صلاح بدانند درباره‌اش صحبت می‌کنند.

وی ادامه داد: ایشان یادشان هست که در طبقه 26 هتل آزادی (رستوران) به همراه مترجم‌شان (آرین قاسمی) چه حرف‌هایی را در وصف هدایتی در حضور حاج حسین و من مطرح کردند. شاید هم فراموش کرده باشند اما من می‌گویم تا یادشان بیاید که گفتند شخصی مثل هدایتی باید رئیس فدراسیون یا همیشه کنار تیم ملی باشد و یک صندلی VIP برایش در ورزشگاه اختصاص دهند. نمی دانم شاید آن موقع بحث پول مطرح بوده که آن حرف‌ها را می‌زد.

——————-

خبرگزاری فارس: هری کین به عنوان کاپیتان تیم ملی انگلیس در جام جهانی 2018 روسیه انتخاب شد.

وی که تنها 24 سال سن دارد در خصوص این مسئله اظهار داشت: کاپیتانی یک افتخار بزرگ است
وی که تنها 24 سال سن دارد در خصوص این مسئله اظهار داشت: کاپیتانی یک افتخار بزرگ است. شما همیشه از بچگی آرزوی بازی کردن در تیم ملی انگلیس را در سر می‌پرورانی. کاپیتان شدن که اتفاق بزرگ‌تری است.

تیم ملی انگلیس در گروه G با تیم‌های بلژیک، پاناما و تونس هم‌گروه است.

خبرگزاری فارس: هری کین به عنوان کاپیتان تیم ملی انگلیس در جام جهانی 2018 روسیه انتخاب شد.

کین ادامه داد: هدایت و راهنما بودن بازیکنان انگلیسی برایم بسیار خاص خواهد بود.

گرت ساوت‌گیت، مربی تیم ملی انگلیس نیز در این خصوص تصریح کرد: هری خصوصیات فردی فوق‌العاده‌ای دارد. او خیلی حرفه‌ای بوده و مهمترین نکته کاپیتانی که روز به روز استاندارد بودن و در سطح بالا بودن است را در اختیار دارد.


Leave a Reply

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *