فحاشی به تیم فوتبال بانوان بخاطر خوشحالی کردن! – بنیاد علمی فرزام

ایسنا: سرمربی تیم فوتبال بانوان استقلال خوزستان با اشاره به درگیری ایجاد شده پس از بازی تیمش برابر همیاری آذربایجان، گفت: بازیکنانم پس از بازی باتوجه به این‌که ماندن تیم ما در لیگ برتر تثبیت شده بود، با اجازه نماینده فدراسیون شادی کردند ولی متاسفانه معدود تماشاچیان تیم حریف هنگام خروج تیم ما از زمین شروع به فحاشی کردند و صحنه‌های زشتی اتفاق افتاد
وی افزود: اگر بیشتر دقت داشتیم، می‌توانستیم گل‌های بیشتری بزنیم. در این بازی همه بازیکنانم از گلر گرفته تا مهاجمانم خوب بودند و تقریبا بدون اشتباه و بدون خودخواهی بازی کردند. تیم حریف نیز اسیر همدلی و کار خوب تیمی ما شد. داوری هم خوب بود و خدا را شکر بازیکنان دو تیم هم خوب بودند.
سرمربی تیم فوتبال بانوان استقلال خوزستان با اشاره به اعزام خوب تیمش به آذربایجان، گفت: این مسابقه از معدود اعزام هایی بود که باشگاه امکانات خوب از جمله هتل و غذای مناسب را برای تیم در نظر گرفته بود و همه ما تلاش کردیم تا با کار تیمی خوب قدردان باشیم.
وی درباره درگیری که پس از بازی ایجاد شد، عنوان کرد: پس از بازی باتوجه به این‌که ماندن تیم ما در لیگ برتر تثبیت شده بود، بازیکنانم با اجازه نماینده فدراسیون شادی کردند ولی متاسفانه معدود تماشاچیان تیم حریف تحمل و تاب نیاوردند و هنگام خروج تیم ما از زمین شروع به فحاشی کردند. آن‌ها با یکی دو بازیکن تیم ما هم درگیر شدند و متاسفانه صحنه‌های زشتی در مقابل دیدگان نماینده فدراسیون اتفاق افتاد.
سلیمانی درباره دو دیدار آینده تمیش، گفت: دو بازی بعدی ما سخت هستند و باید مقابل دو تیم دونده و پر تلاش فارس و ایلام بازی کنیم. امیدوارم با ریکاوری و تمرین خوب، امتیازات خوبی از این دو بازی بگیریم.

فروزان سلیمانی درباره پیروزی 3 بر صفر تیمش برابر نماینده آذربایجان، اظهارکرد: مسابقه با ارومیه بازی مرگ و زندگی برای بازیکنانم بود. خدا را شکر در روزی که همه چیز خوب بود و واقعا یک تیم بودیم یک بازی خیلی خوب از بازیکنان‌مان شاهد بودیم و سه گل زیبا به ثمر رساندیم.

ایسنا: سرمربی تیم فوتبال بانوان استقلال خوزستان با اشاره به درگیری ایجاد شده پس از بازی تیمش برابر همیاری آذربایجان، گفت: بازیکنانم پس از بازی باتوجه به این‌که ماندن تیم ما در لیگ برتر تثبیت شده بود، با اجازه نماینده فدراسیون شادی کردند ولی متاسفانه معدود تماشاچیان تیم حریف هنگام خروج تیم ما از زمین شروع به فحاشی کردند و صحنه‌های زشتی اتفاق افتاد.


Leave a Reply

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *