درویش: سه فینال مهم پیش رو داریم – بنیاد علمی فرزام

خبرگزاری میزان: رضا درویش در خصوص پیروزی روز گذشته سایپا مقابل نفت تهران اظهار داشت: خدارو شکر نتیجه خوبی گرفتیم و بازی خوبی هم انجام دادیم، اما متاسفانه باز هم اشتباهات داوری علیه ما بود

وی در خصوص اینکه آیا سایپا می‌تواند سهمیه آسیایی را کسب کند خاطرنشان کرد: ما تقریباً بازی‌هایمان نسبت به تیم‌های دیگر ساده‌تر است، اما به قول علی دایی سه فینال مهم را پیش رو داریم. امیدواریم که بتوانیم در نهایت سهمیه آسیایی را بگیریم.

خبرگزاری میزان: رضا درویش در خصوص پیروزی روز گذشته سایپا مقابل نفت تهران اظهار داشت: خدارو شکر نتیجه خوبی گرفتیم و بازی خوبی هم انجام دادیم، اما متاسفانه باز هم اشتباهات داوری علیه ما بود. فکر می‌کنم داور قضاوت درستی نداشت و در دو صحنه می‌توانست برای ما پنالتی بگیرد همچنین بازیکن نفت با دست مانع حرکت پاس بازیکن ما شد که حتماً باید کارت می‌گرفت، اما داور به او کارت نداد.

مدیرعامل باشگاه سایپا در پاسخ به این سوال که آیا فکر می‌کردی که سایپا در انتهای فصل بتواند جزو مدعیان کسب سهمیه لیگ قهرمانان آسیا باشد گفت: در ابتدای فصل آقای دایی قول داده بود که ما حتماً رتبه یک رقمی را کسب می‌کنیم و همچنین به ما گفته بود که شاید بتوانیم سهمیه آسیایی را بگیریم ضمن اینکه ما از نظر خودمان الان هم سهمیه را گرفتیم. با توجه به اینکه در نیم‌فصل اول ۶ امتیاز از ما به خاطر اشتباهات داوری گرفته شد با آن ۶ امتیاز الان راحت نایب قهرمانی‌مان قطعی بود، اما متاسفانه همان اشتباهات داوری روی روند روحی روانی تیم ما هم اثر گذاشت.

درویش در خصوص اینکه آیا مطالبات مالی بازیکنان سایپا پرداخت شد گفت: خوشبختانه تا امروز ۷۰ درصد از طلب بچه‌ها را پرداخت کردیم و مابقی را هم پرداخت می‌کنیم. در مورد طلبکاران گذشته هم فهرست مطالبات آنهارا ارائه دادیم تا طلب آنها هم پرداخت شود.


Leave a Reply

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *