توشه افتخار محرمی از آسیا به اروپا – بنیاد علمی فرزام

وب‌سایت نود: صادق محرمی برای ششمین بار در تیم منتخب آسیا قرار گرفت. ششمین بار و آخرین بار چون او را دیگر در پیراهن پرسپولیس نخواهیم داد تا شاید بتواند این رکورد جالبش را بیشتر و بیشتر کند

محرمی وقتی در بین گزینه‌های خرید پرسپولیس در لیگ شانزدهم قرار گرفت، کمتر کسی او را جدی گرفت اما حالا جدایی‌اش یکی از بزرگترین حسرت‌های هواداران در فصل نقل وانتقالات است. بازیکنی که در بسیاری از مقاطع خیال برانکو و هواداران را راحت کرد حالا با رفتنش حسابی خواب آنها را آشفته کرده است. او در یک مقطع آنقدر خوب کار کرد تا برانکو با خیال راحت بتواند رامین رضاییان را به سمت درب خروج بفرستد. در مقطعی دیگر آنقدر خوب بود تا برانکو بتواند با خیال راحت ماهینی را به پست‌های دیگر ببرد و جای خالی‌هایش را با او پر کند. او خیلی راحت دو رقیب بزرگش را کنار زد و بازیکن فیکس پرسپولیس شد. بازیکنی که با دریبل‌هایش هواداران را به وجد می‌آورد و با نفوذهایش آرامش حریف را به هم می‌ریخت.

وب‌سایت نود: صادق محرمی برای ششمین بار در تیم منتخب آسیا قرار گرفت. ششمین بار و آخرین بار چون او را دیگر در پیراهن پرسپولیس نخواهیم داد تا شاید بتواند این رکورد جالبش را بیشتر و بیشتر کند. اتفاقی که البته چندان برای شماره ۲ مهم نخواهد بود چون به گفته خودش پرسپولیس برای او حسرتی باقی نگذاشته است که بخواهد بعد از جدایی به آن فکر کند. قهرمانی لیگ برتر، صعود به نیمه نهایی لیگ قهرمانان آسیا و انواع و اقسام رکوردهایی که توشه راهش کرد و با خود به کرواسی خواهد برد.

محرمی آنقدر خوب بود که حتی رفتنش در بدترین شرایط هم نتوانست هواداران را از او عصبانی کند. او با یک نمایش عالی و با حضورش در تیم برترین‌های آسیا آخرین خاطره خوبش را هم ثبت کرد و هواداران هم با تشویق‌هایشان او را بدرقه کردند و به جای خالی بزرگ تیمشان فکر نکردند تا شاید بتوانند سال‌ها به بازیکن بزرگشان افتخار کنند. پدیده‌ای که این بار در قامت یک ستاره باز هم بتواند خیالشان رادر میدانی بزرگتر راحت کند.


Leave a Reply

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *