آیفون خمیده اپل را به اولین شرکت تریلیون دلاری دنیا تبدیل می‌کند؟ – دیجیاتو – بنیاد علمی فرزام

چندی پیش شایعاتی منتشر شد که خبر می‌ داد اپل در حال بررسی و تولید نمونه‌ های آزمایشی از آیفون‌ هایی با لبه‌ی خمیده است
«من معتقدم که آیفون‌ جدید با نمایشگر‌ های اولد خمیده می‌تواند تاثیر شگرفی بر طرفداران اپل بگذارد تا گجت ‌های خود را برای سال ۲۰۱۹ میلادی ارتقا دهند. به تخمین من ۳۵۰ میلیون کاربر آیفون تا سال ۲۰۱۹، موبایل هوشمند خود را ارتقا خواهند داد.»

وی در این باره می‌گوید:

اکنون هر ارزش اپل در بازار بورس آمریکا به نرخ ۱۷۰ دلار در حال معامله است و بدین ترتیب ارزش کنونی کمپانی کوپرتیونی ۸۶۲ میلیون دلار است. به همین دلیل است که عرضه‌ی آیفون‌ هایی متفاوت‌ تر از همیشه می‌تواند دستیابی به ارزش یک تریلیون دلار را به این شرکت آسان کند. البته هنوز هیچ چیز مشخص نیست چرا که هنوز تولید آیفون خمیده اپل تایید نشده‌ است.

چندی پیش شایعاتی منتشر شد که خبر می‌ داد اپل در حال بررسی و تولید نمونه‌ های آزمایشی از آیفون‌ هایی با لبه‌ی خمیده است. حال یک تحلیلگر ادعا کرده که ظهور آیفون خمیده ، اپل را به اولین شرکت تریلیون دلاری دنیا تبدیل خواهد کرد.

حال با مطرح شدن شایعات تولید آیفون خمیده ، یک تحلیلگر ادعا کرده که این مدل تلفن هوشمند بالاخره می‌تواند ارزش اپل را به یک تریلیون دلار برساند. به باور «دانیل ایوز» با ظهور چنین آیفون‌ هایی، اپل قادر خواهد بود تا پایان سال ۲۰۱۸ میلادی ارزش خود را حداقل به یک تریلیون دلار برساند.

طی سال گذشته میلادی، اپل با رونمایی از طراحی آیفون X استراتژی تازه ای در پیش گرفت و به نظر می‌رسد این روند نو، در طراحی و تولید آیفون‌های بعدی نیز به کار گرفته شود. بنابر گزارش اخیر وب سایت بلومبرگ، اپل به استفاده از تکنولوژی نمایشگر پیشرفته تری روی آورده که تجربه‌ی تعاملی‌تر ارائه خواهد داد. نمایشگرهای جدید اپل قرار است از بخش های بالایی و پایینی به سمت داخل خمیده شوند.


Leave a Reply

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *